Aktualności

17.02.2017

Już wkrótce u nas kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu. Nie wychodząc z domu można będzie odbyć kurs w formie kształcenia na odległość tzw. metodą e-learningową. Kurs przygotowuje pracodawców, pracowników oraz osoby prowadzące indywidualne gospodarstwa rolne, dla których praca dydaktyczna i wychowawcza nie stanowi podstawowego zajęcia, do realizacji zadań dydaktycznych i wychowawczych związanych z prowadzeniem praktycznej nauki zawodu dla uczniów i pracowników młodocianych.

Kurs pedagogiczny (kwalifikacyjny) w wymiarze 70 godzin (plus praktyki metodyczne w wymiarze 10 godzin) jest konieczny do organizowania praktycznej nauki zawodu u pracodawców i w indywidualnych gospodarstwach rolnych. Z powodzeniem kurs jednak odbywają wykładowcy wszelakich pozaszkolnych form kształcenia: przeprowadzający różne instruktarze, instruktorzy nauki jazdy, trenerzy rozmaitych umiejętności od zarządzania projektami po decoupage.

Kurs trwać będzie 80 godzin.

 

Uzasadnienie prawne:
Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz. U. 186).

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie praktycznej nauki zawodu (Dz. U. Z dnia 23 grudnia 2010 r.)

 

HUS PREMIUM

 

 

 

09.02.2017           

Właśnie wystartowała nasza strona. 

Informacje zawarte na naszej stronie są zarysem tego co wykonujemy jednak jeżeli nie znaleźli Państwo informacji której poszukiwali pozostajemy do Waszej dyspozycji i służymy pomocą pod numerami telefonów w dziale kontakt.

 

HUS Premium

HUSPremium.plStrona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl